MJSV-23PL79
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MJSV-23PL79
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse MICRO
Dataark:
RoHs Status Leverandør udefineret / Leverandør udefineret
Lager tilstand 353 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 353 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for MJSV-23PL79
Varenummer MJSV-23PL79 Fabrikant Cannon
Beskrivelse MICRO Blyfri Status / RoHS Status Leverandør udefineret / Leverandør udefineret
Mængde Tilgængelig 353 pcs Datablad
Spændingsbedømmelse 400V Afslutning Solder
Stil Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Serie MJS Rækkevidde - parring -
Pitch - Parring - Emballage Bulk
Samlet kontaktlængde - Andre navne 098372-0000
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal rækker 3
Antal positioner indlæst All Antal positioner 23
Monteringstype Through Hole Materiale Brandbarhed Rating -
Parret Stacking Heights - Blyfri Status / RoHS Status Vendor undefined / Vendor undefined
Isoleringsmateriale Polyphenylene Sulfide (PPS) Isolationshøjde -
Isolationsfarve Black Ingress Protection -
Funktioner - Fastgørelsestype Threaded
Detaljeret beskrivelse Connector Header Through Hole 23 position Nuværende vurdering 3A
Kontakt type Male Pin Kontakt form Circular
Kontaktmateriale Copper Alloy Kontakt Længde - Post 0.090" (2.29mm)