MJSV-34PL80
Produkt oversigt
Varenummer: MJSV-34PL80
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse MICRO
Dataark: MJSV-34PL80.pdf
RoHs Status Leverandør udefineret / Leverandør udefineret
Lager tilstand 576 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 576 pcs
  • Besked
Specifikationer for MJSV-34PL80
Varenummer MJSV-34PL80 Fabrikant Cannon
Beskrivelse MICRO Blyfri Status / RoHS Status Leverandør udefineret / Leverandør udefineret
Mængde Tilgængelig 576 pcs Datablad MJSV-34PL80.pdf
Spændingsbedømmelse 400V Afslutning Solder
Pitch - Parring - Emballage Bulk
Samlet kontaktlængde - Andre navne 097350-0005
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal rækker 3
Isoleringsmateriale Polyphenylene Sulfide (PPS) Isolationshøjde 0.330" (8.38mm)
Isolationsfarve Black Ingress Protection -
Funktioner - Fastgørelsestype Threaded
Detaljeret beskrivelse Connector Header Through Hole 34 position Nuværende vurdering 3A
Kontakt type Male Pin Kontakt form Circular
Kontaktmateriale Copper Alloy Kontakt Længde - Post 0.090" (2.29mm)