CPPC8-BP-60.0TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CPPC8-BP-60.0TS
Producent / Mærke: Cardinal Components
Produkt beskrivelse OSC XO 60.000MHZ CMOS SMD
Dataark: CPPC8-BP-60.0TS.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
300 pcs
  • Besked
Specifikationer for CPPC8-BP-60.0TS
Varenummer CPPC8-BP-60.0TS Fabrikant Cardinal Components
Beskrivelse OSC XO 60.000MHZ CMOS SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 20729 pcs Datablad CPPC8-BP-60.0TS.pdf
Spænding - Supply 5V Type XO (Standard)
Størrelse / Dimension 0.571" L x 0.346" W (14.50mm x 8.80mm) Serie FIPO™ CPP
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 4-SOJ, 7.62mm pitch Produktion CMOS
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2 (1 Year) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.185" (4.70mm) Fungere Enable/Disable
Frekvensstabilitet ±50ppm Frekvens 60MHz
Detaljeret beskrivelse 60MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SOJ, 7.62mm pitch Strøm - Forsyning (Max) 45mA