CPPFXC7L-A7BP-50.0TS
Produkt oversigt
Varenummer: CPPFXC7L-A7BP-50.0TS
Producent / Mærke: Cardinal Components
Produkt beskrivelse OSC XO 50.000MHZ CMOS SMD
Dataark: CPPFXC7L-A7BP-50.0TS.pdf
  • Besked
Specifikationer for CPPFXC7L-A7BP-50.0TS
Varenummer CPPFXC7L-A7BP-50.0TS Fabrikant Cardinal Components
Beskrivelse OSC XO 50.000MHZ CMOS SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 32778 pcs Datablad CPPFXC7L-A7BP-50.0TS.pdf
Spænding - Supply 3.3V Type XO (Standard)
Størrelse / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie FIPO™ CPPFX
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 4-SMD, No Lead Produktion CMOS
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.075" (1.90mm) Fungere Enable/Disable
Frekvensstabilitet ±45ppm Frekvens 50MHz
Detaljeret beskrivelse 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Strøm - Forsyning (Max) 25mA