CPPFXC7L-A7BR-77.76PD
Produkt oversigt
Varenummer: CPPFXC7L-A7BR-77.76PD
Producent / Mærke: Cardinal Components
Produkt beskrivelse OSC XO 77.76MHZ CMOS SMD
Dataark: CPPFXC7L-A7BR-77.76PD.pdf
  • Besked
Specifikationer for CPPFXC7L-A7BR-77.76PD
Varenummer CPPFXC7L-A7BR-77.76PD Fabrikant Cardinal Components
Beskrivelse OSC XO 77.76MHZ CMOS SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 32241 pcs Datablad CPPFXC7L-A7BR-77.76PD.pdf
Spænding - Supply 3.3V Type XO (Standard)
Størrelse / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie FIPO™ CPPFX
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 4-SMD, No Lead Produktion CMOS
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.075" (1.90mm) Fungere Standby (Power Down)
Frekvensstabilitet ±25ppm Frekvens 77.76MHz
Detaljeret beskrivelse 77.76MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Strøm - Forsyning (Max) 25mA