CPPFXT1-A7BD-50.0TS
Produkt oversigt
Varenummer: CPPFXT1-A7BD-50.0TS
Producent / Mærke: Cardinal Components
Produkt beskrivelse OSC XO 50.000MHZ TTL PC PIN
Dataark: CPPFXT1-A7BD-50.0TS.pdf
  • Besked
Specifikationer for CPPFXT1-A7BD-50.0TS
Varenummer CPPFXT1-A7BD-50.0TS Fabrikant Cardinal Components
Beskrivelse OSC XO 50.000MHZ TTL PC PIN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12644 pcs Datablad CPPFXT1-A7BD-50.0TS.pdf
Spænding - Supply 5V Type XO (Standard)
Størrelse / Dimension 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) Serie FIPO™ CPPFX
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 14-DIP Module, 4 Leads Produktion TTL
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.200" (5.08mm) Fungere Enable/Disable
Frekvensstabilitet ±20ppm Frekvens 50MHz
Detaljeret beskrivelse 50MHz XO (Standard) TTL Oscillator 5V Enable/Disable 14-DIP Module, 4 Leads Strøm - Forsyning (Max) 45mA