CPPFXT7L-A7BD-50.0TS
Produkt oversigt
Varenummer: CPPFXT7L-A7BD-50.0TS
Producent / Mærke: Cardinal Components
Produkt beskrivelse OSC XO 50.000MHZ TTL SMD
Dataark: CPPFXT7L-A7BD-50.0TS.pdf
  • Besked
Specifikationer for CPPFXT7L-A7BD-50.0TS
Varenummer CPPFXT7L-A7BD-50.0TS Fabrikant Cardinal Components
Beskrivelse OSC XO 50.000MHZ TTL SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12494 pcs Datablad CPPFXT7L-A7BD-50.0TS.pdf
Spænding - Supply 3.3V Type XO (Standard)
Størrelse / Dimension 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) Serie FIPO™ CPPFX
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 4-SMD, No Lead Produktion TTL
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.075" (1.90mm) Fungere Enable/Disable
Frekvensstabilitet ±20ppm Frekvens 50MHz
Detaljeret beskrivelse 50MHz XO (Standard) TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Strøm - Forsyning (Max) 25mA
Strøm - Forsyning (Deaktiver) (Max) 50µA Base Resonator Crystal
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
CPPFXT7-LZ7RT
CPPFXT7-LZ7RT
producenter: Cardinal Components
Beskrivelse: OSC PROG TTL 3.3V 25PPM EN/DS
På lager: 23957 pcs
Hent: CPPFXT7-LZ7RT.pdf
RFQ
CPPHE7
CPPHE7
Beskrivelse: OSC PROG LVPECL 3.3V EN/DS SMD