D45L-R1LL
Cherry Switches (ZF Electronics)Cherry Switches (ZF Electronics)
D45L-R1LL Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: D45L-R1LL
Producent / Mærke: Cherry Switches (ZF Electronics)
Produkt beskrivelse SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Dataark: D45L-R1LL.pdf
  • Besked
Specifikationer for D45L-R1LL
Varenummer D45L-R1LL Fabrikant Cherry Switches (ZF Electronics)
Beskrivelse SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3817 pcs Datablad D45L-R1LL.pdf
Spændingsværdi - AC 125V Afslutningsstil Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Skiftfunktion On-Mom Serie D4
Release Force - forankoblet 0.300" (7.6mm)
Emballage Bulk overvandring 0.185" (4.7mm)
Andre navne CH302
D45LR1LL
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Driftsposition 0.472" (12.0mm) Operating Force 22gf
Monteringstype Chassis Mount Mekanisk liv -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Funktioner - Elektrisk liv 6,000 Cycles
Differential Rejse 0.065" (1.7mm) Nuværende vurdering 15A (AC)
Kredsløb SPDT Aktuator Type Lever, Straight
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
D45L-R1AA
D45L-R1AA
producenter: Cherry Switches (ZF Electronics)
Beskrivelse: SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
På lager: 4054 pcs
Hent: D45L-R1AA.pdf
RFQ
D45VH10G
D45VH10G
producenter: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Beskrivelse: TRANS PNP 80V 15A TO220AB
På lager: 95977 pcs
Hent: D45VH10G.pdf
RFQ
D45H8
D45H8
Beskrivelse: TRANS PNP 60V 10A TO220AB
Hent: D45H8.pdf
producenter: STMicroelectronics
Beskrivelse: TRANS PNP 60V 10A TO-220
Hent: D45H8.pdf
D45VH10
D45VH10
Hent: D45VH10.pdf
D45H2A
D45H2A
Beskrivelse: TRANS PNP 30V 8A TO-220
Hent: D45H2A.pdf
D45H8G
D45H8G
Hent: D45H8G.pdf
D45L-R1ML
D45L-R1ML
Hent: D45L-R1ML.pdf
D45H11G
D45H11G
producenter: ON Semiconductor
Beskrivelse: TRANS PNP 80V 10A TO220AB
Hent: D45H11G.pdf
producenter: Fairchild/ON Semiconductor
Beskrivelse: TRANS PNP 60V 8A TO-220
D45H5
D45H5
Beskrivelse: TRANS PNP 45V 10A TO-220