ACDBAT3100-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ACDBAT3100-HF Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ACDBAT3100-HF
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse DIODE SCHOTTKY 100V 3A 2010
Dataark: ACDBAT3100-HF.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for ACDBAT3100-HF
Varenummer ACDBAT3100-HF Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse DIODE SCHOTTKY 100V 3A 2010 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 521605 pcs Datablad ACDBAT3100-HF.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 850mV @ 3A Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 100V
Leverandør Device Package 2010 Fart Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie Automotive, AEC-Q101 Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2010 (5025 Metric) Andre navne 641-1607-2
Driftstemperatur - Junction -55°C ~ 150°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Diodetype Schottky Detaljeret beskrivelse Diode Schottky 100V 3A Surface Mount 2010
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 500µA @ 100V Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 3A
Kapacitans @ Vr, F 180pF @ 4V, 1MHz