ACZRT55C15-G
Comchip TechnologyComchip Technology
ACZRT55C15-G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ACZRT55C15-G
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse DIODE ZENER 15V 350MW SOT23
Dataark: ACZRT55C15-G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for ACZRT55C15-G
Varenummer ACZRT55C15-G Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse DIODE ZENER 15V 350MW SOT23 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 290028 pcs Datablad ACZRT55C15-G.pdf
Spænding - Zener (Nom) (Vz) 15V Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 900mV @ 10mA
Tolerance - Leverandør Device Package SOT-23
Serie Automotive, AEC-Q101 Strøm - Max 350mW
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Andre navne 641-1917-1 Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans (Max) (Zzt) 30 Ohms
Detaljeret beskrivelse Zener Diode 15V 350mW Surface Mount SOT-23 Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 100nA @ 10.5V