ATV15C201JB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
ATV15C201JB-HF Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ATV15C201JB-HF
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse TVS DIODE 200V 324V DO214AB
Dataark: ATV15C201JB-HF.pdf
  • Besked
Specifikationer for ATV15C201JB-HF
Varenummer ATV15C201JB-HF Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse TVS DIODE 200V 324V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 163658 pcs Datablad ATV15C201JB-HF.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 200V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 324V
Spænding - Opdeling (Min) 224V Type Zener
Leverandør Device Package DO-214AB (SMC) Serie Automotive, AEC-Q101
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.6A Kapacitans @ Frekvens -