CDBA5150-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CDBA5150-G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CDBA5150-G
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO214AC
Dataark: CDBA5150-G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CDBA5150-G
Varenummer CDBA5150-G Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO214AC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 636458 pcs Datablad CDBA5150-G.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 870mV @ 5A Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 150V
Leverandør Device Package DO-214AC (SMA) Fart Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde DO-214AC, SMA Driftstemperatur - Junction -50°C ~ 175°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Diodetype Schottky
Detaljeret beskrivelse Diode Schottky 150V 5A (DC) Surface Mount DO-214AC (SMA) Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 500µA @ 150V
Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 5A (DC) Kapacitans @ Vr, F 380pF @ 4V, 1MHz