CDBER70-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CDBER70-HF
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse DIODE SCHOTTKY 70V 70MA 0503
Dataark: CDBER70-HF.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CDBER70-HF
Varenummer CDBER70-HF Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse DIODE SCHOTTKY 70V 70MA 0503 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1867661 pcs Datablad CDBER70-HF.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 1V @ 15mA Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 70V
Leverandør Device Package 0503/SOD-723F Fart Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serie - Reverse Recovery Time (trr) 5ns
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 0503 (1308 Metric)
Driftstemperatur - Junction 125°C (Max) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Diodetype Schottky Detaljeret beskrivelse Diode Schottky 70V 70mA Surface Mount 0503/SOD-723F
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 100nA @ 50V Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 70mA
Kapacitans @ Vr, F 2pF @ 0V, 1MHz