CDBMHT120-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CDBMHT120-HF
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD123T
Dataark: CDBMHT120-HF.pdf
  • Besked
Specifikationer for CDBMHT120-HF
Varenummer CDBMHT120-HF Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD123T Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6850 pcs Datablad CDBMHT120-HF.pdf
Spænding - Peak Reverse (Max) Schottky Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 1A (DC)
Spænding - Opdeling SOD-123HT Serie -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Reverse Recovery Time (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Modstand @ Hvis, F 120pF @ 4V, 1MHz Polarisering SOD-123T
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer CDBMHT120-HF Udvidet beskrivelse Diode Schottky 20V 1A (DC) Surface Mount SOD-123HT
Diode Konfiguration 500µA @ 20V Beskrivelse DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD123T
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 500mV @ 1A Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) (pr. Diode) 20V
Kapacitans @ Vr, F -55°C ~ 125°C