CDSZC01100-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CDSZC01100-HF
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse DIODE GEN PURP 100V 100MA 0201
Dataark: CDSZC01100-HF.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
10000 pcs
30000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CDSZC01100-HF
Varenummer CDSZC01100-HF Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse DIODE GEN PURP 100V 100MA 0201 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3560857 pcs Datablad CDSZC01100-HF.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 1.2V @ 100mA Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 100V
Leverandør Device Package 0201/DFN0603 Fart Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serie Automotive, AEC-Q101 Reverse Recovery Time (trr) 4ns
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 0201 (0603 Metric)
Andre navne 641-1866-2 Driftstemperatur - Junction -40°C ~ 150°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Diodetype Standard
Detaljeret beskrivelse Diode Standard 100V 100mA Surface Mount 0201/DFN0603 Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 500nA @ 80V
Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 100mA Kapacitans @ Vr, F 3pF @ 0V, 1MHz