CEFA201-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CEFA201-G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CEFA201-G
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse DIODE GEN PURP 50V 2A DO214AC
Dataark: CEFA201-G.pdf
  • Besked
Specifikationer for CEFA201-G
Varenummer CEFA201-G Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse DIODE GEN PURP 50V 2A DO214AC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3752 pcs Datablad CEFA201-G.pdf
Spænding - Peak Reverse (Max) Standard Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 2A
Spænding - Opdeling DO-214AC (SMA) Serie -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Reverse Recovery Time (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Modstand @ Hvis, F - Polarisering DO-214AC, SMA
Driftstemperatur - Junction 25ns Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer CEFA201-G
Udvidet beskrivelse Diode Standard 50V 2A Surface Mount DO-214AC (SMA) Diode Konfiguration 5µA @ 50V
Beskrivelse DIODE GEN PURP 50V 2A DO214AC Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 920mV @ 2A
Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) (pr. Diode) 50V Kapacitans @ Vr, F 150°C (Max)