CEFM101-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CEFM101-G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CEFM101-G
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse DIODE GEN PURP 50V 1A MINISMA
Dataark: CEFM101-G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for CEFM101-G
Varenummer CEFM101-G Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse DIODE GEN PURP 50V 1A MINISMA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 714746 pcs Datablad CEFM101-G.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 875mV @ 1A Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 50V
Leverandør Device Package Mini SMA/SOD-123 Fart Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Reverse Recovery Time (trr) 25ns
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde SOD-123T
Driftstemperatur - Junction -55°C ~ 150°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Diodetype Standard Detaljeret beskrivelse Diode Standard 50V 1A (DC) Surface Mount Mini SMA/SOD-123
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 5µA @ 50V Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 1A (DC)
Kapacitans @ Vr, F 15pF @ 4V, 1MHz
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
CEFM102-G
CEFM102-G
producenter: Comchip Technology
Beskrivelse: DIODE GEN PURP 100V 1A MINISMA
På lager: 716152 pcs
Hent: CEFM102-G.pdf
RFQ
CEFXEI-X
CEFXEI-X
producenter: Panduit
Beskrivelse: CONDUIT ENTRANCE END PWR FITTING
På lager: 13677 pcs
Hent: CEFXEI-X.pdf
RFQ
CEFB203-G
CEFB203-G
Beskrivelse: DIODE GEN PURP 200V 2A DO214AA
Hent: CEFB203-G.pdf
CEFM104-G
CEFM104-G
Beskrivelse: DIODE GEN PURP 400V 1A MINISMA