CPDER12V0U
Comchip TechnologyComchip Technology
CPDER12V0U Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CPDER12V0U
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse TVS DIODE 12V 24V 0503/SOD723F
Dataark: CPDER12V0U.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CPDER12V0U
Varenummer CPDER12V0U Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse TVS DIODE 12V 24V 0503/SOD723F Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1405265 pcs Datablad CPDER12V0U.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 12V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 24V
Spænding - Opdeling (Min) 13.3V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package 0503/SOD-723F
Serie - Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 120W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 0503 (1308 Metric) Andre navne 641-1407-2
Driftstemperatur - Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Kapacitans @ Frekvens 60pF @ 1MHz