CPDQ3V3-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CPDQ3V3-HF Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CPDQ3V3-HF
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse TVS DIODE 3.3V 14.1V SOD923F
Dataark: CPDQ3V3-HF.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for CPDQ3V3-HF
Varenummer CPDQ3V3-HF Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse TVS DIODE 3.3V 14.1V SOD923F Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 414685 pcs Datablad CPDQ3V3-HF.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 3.3V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 14.1V
Spænding - Opdeling (Min) 5V Type Zener
Leverandør Device Package 0402/SOD-923F Serie -
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 158W
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde SOD-923
Andre navne 641-1476-6 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TA)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.2A (8/20µs)
Kapacitans @ Frekvens 25pF @ 1MHz Tovejskanaler 1