CZRF52C9V1
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRF52C9V1 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CZRF52C9V1
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse DIODE ZENER 9.1V 200MW 1005
Dataark: CZRF52C9V1.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CZRF52C9V1
Varenummer CZRF52C9V1 Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse DIODE ZENER 9.1V 200MW 1005 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1300367 pcs Datablad CZRF52C9V1.pdf
Spænding - Zener (Nom) (Vz) 9.1V Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 900mV @ 10mA
Tolerance ±5% Leverandør Device Package 1005/SOD-323F
Serie - Strøm - Max 200mW
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1005 (2512 Metric)
Andre navne 641-1067-2 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans (Max) (Zzt) 10 Ohms
Detaljeret beskrivelse Zener Diode 9.1V 200mW ±5% Surface Mount 1005/SOD-323F Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 100nA @ 7V
Basenummer CZRF52C9V1
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
CZRF52C9V1-HF
CZRF52C9V1-HF
producenter: Comchip Technology
Beskrivelse: DIODE ZENER 9.1V 350MW 1005