CZRFR52C20
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRFR52C20 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CZRFR52C20
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse DIODE ZENER 20V 200MW 1005
Dataark: CZRFR52C20.pdf
  • Besked
Specifikationer for CZRFR52C20
Varenummer CZRFR52C20 Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse DIODE ZENER 20V 200MW 1005 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1412980 pcs Datablad CZRFR52C20.pdf
Spænding - Zener (Nom) (Vz) 20V Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 900mV @ 10mA
Tolerance ±5% Leverandør Device Package 1005/SOD-323F
Serie - Strøm - Max 200mW
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1005 (2512 Metric)
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Impedans (Max) (Zzt) 50 Ohms Detaljeret beskrivelse Zener Diode 20V 200mW ±5% Surface Mount 1005/SOD-323F
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 100nA @ 15V