CZRT5250B-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRT5250B-G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CZRT5250B-G
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse DIODE ZENER 20V 300MW SOT23
Dataark: CZRT5250B-G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CZRT5250B-G
Varenummer CZRT5250B-G Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse DIODE ZENER 20V 300MW SOT23 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1701940 pcs Datablad CZRT5250B-G.pdf
Spænding - Zener (Nom) (Vz) 20V Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 900mV @ 10mA
Tolerance ±5% Leverandør Device Package SOT-23-3
Serie - Strøm - Max 300mW
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Impedans (Max) (Zzt) 25 Ohms Detaljeret beskrivelse Zener Diode 20V 300mW ±5% Surface Mount SOT-23-3
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 100nA @ 15V