CZRU52C33
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRU52C33 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CZRU52C33
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse DIODE ZENER 33V 150MW 0603
Dataark: CZRU52C33.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CZRU52C33
Varenummer CZRU52C33 Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse DIODE ZENER 33V 150MW 0603 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1439380 pcs Datablad CZRU52C33.pdf
Spænding - Zener (Nom) (Vz) 33V Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 900mV @ 10mA
Tolerance ±5% Leverandør Device Package 0603/SOD-523F
Serie - Strøm - Max 150mW
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, No Lead
Andre navne 641-1048-2 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans (Max) (Zzt) 80 Ohms
Detaljeret beskrivelse Zener Diode 33V 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 100nA @ 25V
Basenummer CZRU52C33
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
CZRU52C36
CZRU52C36
producenter: Comchip Technology
Beskrivelse: DIODE ZENER 36V 150MW 0603
På lager: 1658672 pcs
Hent: CZRU52C36.pdf
RFQ
CZRU52C3
CZRU52C3
Beskrivelse: DIODE ZENER 3V 150MW 0603
På lager: 1335317 pcs
Hent: CZRU52C3.pdf
RFQ
CZRU52C39
CZRU52C39
Beskrivelse: DIODE ZENER 39V 150MW 0603
Hent: CZRU52C39.pdf
CZRU52C33-HF
CZRU52C33-HF
Beskrivelse: DIODE ZENER 33V 150MW 0603