DF2005S-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DF2005S-G
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse RECTIFIER BRIDGE 2.0A 50V DF
Dataark: DF2005S-G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DF2005S-G
Varenummer DF2005S-G Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse RECTIFIER BRIDGE 2.0A 50V DF Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 220997 pcs Datablad DF2005S-G.pdf
Spænding - Peak Reverse (Max) 50V Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 1.1V @ 2A
Teknologi Standard Leverandør Device Package DFS
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 4-SMD, Gull Wing Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Diodetype Single Phase
Detaljeret beskrivelse Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Surface Mount DFS Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 10µA @ 50V
Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 2A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DF202-G
DF202-G
producenter: Comchip Technology
Beskrivelse: RECTIFIER BRIDGE 2.0A 200V DF