KBPC25005W-G
Comchip TechnologyComchip Technology
KBPC25005W-G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: KBPC25005W-G
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse RECTIFIER BRIDGE 25A 50V KBPCW
Dataark: KBPC25005W-G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for KBPC25005W-G
Varenummer KBPC25005W-G Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse RECTIFIER BRIDGE 25A 50V KBPCW Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 51923 pcs Datablad KBPC25005W-G.pdf
Spænding - Peak Reverse (Max) 50V Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 1.1V @ 12.5A
Teknologi Standard Leverandør Device Package KBPC-W
Serie - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde 4-Square, KBPC-W Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Diodetype Single Phase
Detaljeret beskrivelse Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Through Hole KBPC-W Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 10µA @ 50V
Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 25A