MP1001G-G
Comchip TechnologyComchip Technology
MP1001G-G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MP1001G-G
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse RECTIFIER BRIDGE 10A 100V MP8
Dataark: MP1001G-G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for MP1001G-G
Varenummer MP1001G-G Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse RECTIFIER BRIDGE 10A 100V MP8 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 70898 pcs Datablad MP1001G-G.pdf
Spænding - Peak Reverse (Max) 100V Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 1.1V @ 5A
Teknologi Standard Leverandør Device Package MP8
Serie - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde 4-Square, MP-8 Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Diodetype Single Phase
Detaljeret beskrivelse Bridge Rectifier Single Phase Standard 100V Through Hole MP8 Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 10µA @ 100V
Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 10A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MP1004G-G
MP1004G-G
producenter: Comchip Technology
Beskrivelse: RECT BRIDGE GPP 400V 10A MP8
På lager: 64115 pcs
Hent: MP1004G-G.pdf
RFQ
MP1-MAGNET PROBE 1
MP1-MAGNET PROBE 1
producenter: Fluke Electronics
Beskrivelse: MAGNET PROBES FOR 4MM BANANA SET