TV06B201JB-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV06B201JB-G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TV06B201JB-G
Producent / Mærke: Comchip Technology
Produkt beskrivelse TVS DIODE 200V 324V SMB
Dataark: TV06B201JB-G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for TV06B201JB-G
Varenummer TV06B201JB-G Fabrikant Comchip Technology
Beskrivelse TVS DIODE 200V 324V SMB Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 333128 pcs Datablad TV06B201JB-G.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 200V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 324V
Spænding - Opdeling (Min) 224V Type Zener
Leverandør Device Package SMB (DO-214AA) Serie -
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde DO-214AA, SMB
Driftstemperatur - Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.85A Kapacitans @ Frekvens -