Vælg dit land eller din region.

Close
Log ind Tilmeld E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

17-300730

ConecConec
Conec
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.

Produkt oversigt

Varenummer: 17-300730
Producent / Mærke: Conec
Produkt beskrivelse CONN FIBER LC PLUG DUPLX
Dataark: 17-300730.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 3300 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 3300 pcs
Anmodning Citat
Udfyld venligst alle obligatoriske felter med dine kontaktoplysninger. Klik på " SUBMIT RFQ " Vi kontakter dig straks via email. Eller email os:Info@infinity-electronic.com
  • Mål pris:
  • Antal:

Giv os din målpris, hvis mængder større end dem, der vises.

  • Varenummer
  • firmanavn
  • Kontakt navn
  • E-mail
  • Besked

Specifikationer for 17-300730

Varenummer 17-300730 Fabrikant Conec
Beskrivelse CONN FIBER LC PLUG DUPLX Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3300 pcs Datablad 17-300730.pdf
Simplex / Duplex Duplex Serie -
Afspejling - Andre navne 17300730
626-1620
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mode Singlemode
Parring cykler - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Boligmateriale Zinc Die Cast, Nickel Plated
Husets farve Blue Fiber Core Diameter -
Fiberbeklædningsdiameter - Ferrule Materiale Brass, Nickel Plated
Funktioner Protective Cap, Strain Relief Fastgørelsestype Bayonet Lock
Detaljeret beskrivelse Fiber Optic Plug Connector LC Duplex Blue Tilslutningstype Plug
Connector Style LC Kabeldiameter 8.0mm
Boot Color Black Kropsmateriale Polyether Imide (PEI)
Dæmpning - typ -

forsendelse

★ GRATIS SHIPPING VIA DHL / FEDEX / UPS HVIS BESTEMMELSE OVER 1.000 USD.
(KUN TIL integrerede kredsløb, kredsløbsbeskyttelse, RF / IF og RFID, optoelektronik, sensorer, transducere, transformatorer, isolatorer, kontakter, relæer)

FedEx www.FedEx.com Fra $ 35,00 Basisforsendelsesgebyr afhænger af zone og land.
DHL www.DHL.com Fra $ 35,00 Basisforsendelsesgebyr afhænger af zone og land.
UPS www.UPS.com Fra $ 35,00 Basisforsendelsesgebyr afhænger af zone og land.
TNT www.TNT.com Fra $ 35,00 Basisforsendelsesgebyr afhænger af zone og land.

★ Leveringstiden skal bruge 2-4 dage til de fleste lande over hele verden ved DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Du er velkommen til at kontakte os, hvis du har spørgsmål om forsendelsen. E-mail os Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

AFTER SALGSGARANTI

  1. Hvert produkt fra Infinity-Electron.com har fået en garantiperiode på 1 ÅR. I denne periode kan vi tilbyde gratis teknisk vedligeholdelse, hvis der er problemer med vores produkter.
  2. Hvis du finder kvalitetsproblemer om vores produkter efter at have modtaget dem, kan du teste dem og søge ubetinget refusion, hvis det kan bevises.
  3. Hvis produkterne er defekte eller de ikke virker, kan du returnere til os inden for 1 ÅR, alle transport- og toldafgifter af varerne bæres af os.

Relaterede tags

Relaterede produkter

17-300680
17-300680
producenter: Conec
Beskrivelse: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
På lager: 2752 pcs
Hent: 17-300680.pdf
RFQ
17-300710
17-300710
producenter: Conec
Beskrivelse: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
På lager: 2068 pcs
Hent: 17-300710.pdf
RFQ
17-300810
17-300810
producenter: Conec
Beskrivelse: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
På lager: 4138 pcs
Hent: 17-300810.pdf
RFQ
17-300670
17-300670
producenter: Conec
Beskrivelse: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
På lager: 2753 pcs
Hent: 17-300670.pdf
RFQ
17-300860-01
17-300860-01
producenter: Conec
Beskrivelse: FIBER OPTIC CBL ASSY IP67 1M
På lager: 821 pcs
Hent: 17-300860-01.pdf
RFQ
17-300750
17-300750
producenter: Conec
Beskrivelse: CONN FIBER LC PLUG DUPLX
På lager: 2434 pcs
Hent: 17-300750.pdf
RFQ
17-300800
17-300800
producenter: Conec
Beskrivelse: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
På lager: 5236 pcs
Hent: 17-300800.pdf
RFQ
17-300790
17-300790
producenter: Conec
Beskrivelse: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
På lager: 3978 pcs
Hent: 17-300790.pdf
RFQ
17-300700
17-300700
producenter: Conec
Beskrivelse: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
På lager: 2076 pcs
Hent: 17-300700.pdf
RFQ
17-300720
17-300720
producenter: Conec
Beskrivelse: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
På lager: 2480 pcs
Hent: 17-300720.pdf
RFQ
17-300690
17-300690
producenter: Conec
Beskrivelse: CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
På lager: 3143 pcs
Hent: 17-300690.pdf
RFQ
17-300740
17-300740
producenter: Conec
Beskrivelse: CONN FIBER LC PLUG DUPLX
På lager: 3649 pcs
Hent: 17-300740.pdf
RFQ

Industri Nyheder

Rohm tilføjer 10 SiC mosfets til biler
"Introduktionen af ​​SCT3xxxxxHR serien giver Rohm mulighed for at tilbyde branchens største sort...
ON tilføjer til SiC MOSFETs
ON Semiconductor har introduceret to SiC MOSFET'er rettet mod EV, sol og UPS applikationer. NTHL080N...
APEC: TI synes sideløbende at lave ac-dc chip med 15mW stand-by
"Denne enhed opnår den bedste balance mellem høj effektivitet og ultra-lav støj, mens den krymper...
Sponsoreret indhold: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
SIGLENT SVA1015X spektrumanalysatoren er et meget kraftfuldt og fleksibelt værktøj til forskellige...
Udgifter til halvfabrikataudstyr forventes at falde 14% i år og vokse 27% næste år
På grund af en afmatning i hukommelsessektoren markerer nedgangen i 2019 slutningen af ​​en treå...
Power Stamp Alliance nedskæringer har brug for vært CPU til at overvåge PSU'er, og tilføjer et reference design
Alliancen (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex og STMicroelectronics) har skabt...
APEC: SiC power og forbedrede cloud-baserede elværktøjer
Søgefunktionerne er blevet forbedret, og der er en karrusel-stil menu, der gør det muligt at vælg...
Dengrove tilføjer rumbesparende DC / DC-omformere fra Recom
De er designet til applikationer, der kræver høj effektdensitet og høj effektivitet og har effekt...
Første militærkvalificerede armprocessor til hi-rel applikationer
LS1046A er en del af NXPs 64-bit Arm Layerscape portefølje, med en 1,8 GHz quad-core Arm Cortex-A72...