6STF15PAM03B50X
ConecConec
Conec
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 6STF15PAM03B50X
Producent / Mærke: Conec
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
30 pcs
  • Besked
Specifikationer for 6STF15PAM03B50X
Varenummer 6STF15PAM03B50X Fabrikant Conec
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2530 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse 100V
Afslutning Solder Cup Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Brass, Tin Plated Serie -
Emballage - Driftstemperatur -25°C ~ 105°C
Antal rækker 2 Antal positioner 15
Monteringstype Panel Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Boligmateriale Thermoplastic
Flange Feature Mating Side (4-40) Funktioner Filter, Grounding Indents
Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nuværende vurdering 7.5A