6STF25PAM03B30X
Produkt oversigt
Varenummer: 6STF25PAM03B30X
Producent / Mærke: Conec
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
  • Besked
Specifikationer for 6STF25PAM03B30X
Varenummer 6STF25PAM03B30X Fabrikant Conec
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2367 pcs Datablad
Wire Gauge 26 AWG Spændingsbedømmelse 100V
Afslutning Solder Cup Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Shell Materiale, Afslut Copper Alloy, Tin Plated Serie -
Emballage - Driftstemperatur -25°C ~ 105°C
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Funktioner Filter, Grounding Indents
Detaljeret beskrivelse 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nuværende vurdering 7.5A