DOCSC022F-024.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
DOCSC022F-024.0M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DOCSC022F-024.0M
Producent / Mærke: Connor-Winfield
Produkt beskrivelse OCXO 24.0MHZ 3.3V LVCMOS SMD
Dataark: DOCSC022F-024.0M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for DOCSC022F-024.0M
Varenummer DOCSC022F-024.0M Fabrikant Connor-Winfield
Beskrivelse OCXO 24.0MHZ 3.3V LVCMOS SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1707 pcs Datablad DOCSC022F-024.0M.pdf
Spænding - Supply 3.3V Type OCXO
Størrelse / Dimension 0.556" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm) Serie DOCSC
Vurderinger - Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde 6-SMD, No Lead Produktion LVCMOS
Andre navne CW935CT Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.330" (8.38mm)
Fungere - Frekvensstabilitet ±20ppb
Frekvens 24MHz Detaljeret beskrivelse 24MHz OCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead