35RAPC7JS
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
35RAPC7JS Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 35RAPC7JS
Producent / Mærke: Conxall / Switchcraft
Produkt beskrivelse CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Dataark: 35RAPC7JS.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 35RAPC7JS
Varenummer 35RAPC7JS Fabrikant Conxall / Switchcraft
Beskrivelse CONN JACK STEREO 3.5MM R/A Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14071 pcs Datablad 35RAPC7JS.pdf
Spændingsvurdering - Trådstørrelse -
Afslutning Solder Signal linjer Stereo (3 Conductor, TRS)
Afskærmning Shielded Serie 35
Panelhullestørrelse - Emballage Bulk
Andre navne 35RAPC7JS-ND
SC1462
Driftstemperatur -
Parringslængde / dybde - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Intern switch (s) Two Switches Isolationsfarve -
Industri anerkendt parringsdiameter 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Inkluderer -
Boligmateriale Liquid Crystal Polymer (LCP) Køn Female
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Jack, Dual Stereo (3 Conductor, TRS) Connector Solder
Kontaktmateriale - Plating Silver Kontaktmateriale Copper Alloy
Tilslutningstype Phone Jack, Dual Kabelåbning -
Kropsmateriale Copper Alloy Kropsfarve Silver, Black
Faktisk diameter 0.142" (3.60mm)