PQG3FST010
Switchcraft Inc.Switchcraft Inc.
Switchcraft Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PQG3FST010
Producent / Mærke: Conxall / Switchcraft
Produkt beskrivelse CONN PLUG 3POS FEMALE STR PCB
Dataark: PQG3FST010.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for PQG3FST010
Varenummer PQG3FST010 Fabrikant Switchcraft Inc.
Beskrivelse CONN PLUG 3POS FEMALE STR PCB Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7306 pcs Datablad PQG3FST010.pdf
Spændingsvurdering - Type attributter -
Afslutning Solder Shell Size - Insert (Konverter Fra) Thermoplastic, Glass Filled
Shell Materiale, Afslut - Serie Q-G® PQG
RoHS Status Bulk Driftstemperatur -34°C ~ 85°C
Antal positioner 3 Monteringstype Through Hole
Producentens varenummer PQG3FST010 Stor diameter leveret XLR
Funktioner - Udvidet beskrivelse 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Tin
Beskrivelse CONN PLUG 3POS FEMALE STR PCB Nuværende vurdering 10A