ST32ETG201
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ST32ETG201
Producent / Mærke: Copal Electronics
Produkt beskrivelse TRIMMER 200 OHM 0.125W J LEAD
Dataark: ST32ETG201.pdf
  • Besked
Specifikationer for ST32ETG201
Varenummer ST32ETG201 Fabrikant Copal Electronics
Beskrivelse TRIMMER 200 OHM 0.125W J LEAD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 104814 pcs Datablad ST32ETG201.pdf
Tolerance ±20% Afslutningsstil J Lead
Temperaturkoefficient ±100ppm/°C Størrelse / Dimension Square - 0.142" L x 0.138" W x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm)
Serie ST-32 Modstandsdygtigt materiale Cermet
Modstand 200 Ohms Power (Watts) 0.125W, 1/8W
Emballage Tape & Reel (TR) Andre navne ST-32ETG 200 OHM (22)
ST-32ETG201
Antal drejninger 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse 200 Ohms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Justeringstype Side Adjustment