ST32ETH201
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ST32ETH201
Producent / Mærke: Copal Electronics
Produkt beskrivelse TRIMMER 200 OHM 0.125W GW SIDE
Dataark: ST32ETH201.pdf
  • Besked
Specifikationer for ST32ETH201
Varenummer ST32ETH201 Fabrikant Copal Electronics
Beskrivelse TRIMMER 200 OHM 0.125W GW SIDE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 90099 pcs Datablad ST32ETH201.pdf
Tolerance ±20% Afslutningsstil Gull Wing
Temperaturkoefficient ±100ppm/°C Størrelse / Dimension Square - 0.142" L x 0.138" W x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm)
Serie ST-32 Modstandsdygtigt materiale Cermet
Modstand 200 Ohms Power (Watts) 0.125W, 1/8W
Emballage Tape & Reel (TR) Andre navne ST-32ETH 200 OHM (22)
ST-32ETH201
Antal drejninger 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse 200 Ohms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Justeringstype Side Adjustment