ST4EA503
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ST4EA503
Producent / Mærke: Copal Electronics
Produkt beskrivelse TRIMMER 50K OHM 0.25W J LEAD TOP
Dataark: ST4EA503.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for ST4EA503
Varenummer ST4EA503 Fabrikant Copal Electronics
Beskrivelse TRIMMER 50K OHM 0.25W J LEAD TOP Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 92115 pcs Datablad ST4EA503.pdf
Tolerance ±20% Afslutningsstil J Lead
Temperaturkoefficient ±100ppm/°C Størrelse / Dimension Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm)
Serie ST4 Modstandsdygtigt materiale Cermet
Modstand 50 kOhms Power (Watts) 0.25W, 1/4W
Emballage Bulk Antal drejninger 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Detaljeret beskrivelse 50 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Justeringstype Top Adjustment