ST4ETH205
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ST4ETH205
Producent / Mærke: Copal Electronics
Produkt beskrivelse TRIMMER 2M OHM 0.25W GW SIDE ADJ
Dataark: ST4ETH205.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for ST4ETH205
Varenummer ST4ETH205 Fabrikant Copal Electronics
Beskrivelse TRIMMER 2M OHM 0.25W GW SIDE ADJ Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 102187 pcs Datablad ST4ETH205.pdf
Tolerance ±20% Afslutningsstil Gull Wing
Temperaturkoefficient ±100ppm/°C Størrelse / Dimension Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
Serie ST4 Modstandsdygtigt materiale Cermet
Modstand 2 MOhms Power (Watts) 0.25W, 1/4W
Emballage Tape & Reel (TR) Andre navne ST-4ETH 2M OHM (205)
ST-4ETH205
Antal drejninger 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse 2 MOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Justeringstype Side Adjustment