CHS3004812H-R
CoselCosel
Cosel
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CHS3004812H-R
Producent / Mærke: Cosel
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 12V
Dataark: CHS3004812H-R.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 931 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 931 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for CHS3004812H-R
Varenummer CHS3004812H-R Fabrikant Cosel
Beskrivelse DC DC CONVERTER 12V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 931 pcs Datablad CHS3004812H-R.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 12V
Spænding - Isolering 250V Spænding - Indgang (Min) 36V
Spænding - Indgang (Max) 76V Type Isolated Module
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 2.30" L x 0.90" W x 0.43" H (58.4mm x 22.9mm x 11.0mm)
Serie CHS Power (Watts) 300W
Pakke / tilfælde 8-DIP Module Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner -
Effektivitet 95.5% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 25A 36V - 76V Input
Nuværende - Output (Max) 25A Applikationer ITE (Commercial)