CQS24033-40-R
CoselCosel
Cosel
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CQS24033-40-R
Producent / Mærke: Cosel
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V
Dataark: CQS24033-40-R.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 744 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 744 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for CQS24033-40-R
Varenummer CQS24033-40-R Fabrikant Cosel
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 744 pcs Datablad CQS24033-40-R.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 3.3V
Spænding - Isolering 1.5kV Spænding - Indgang (Min) 18V
Spænding - Indgang (Max) 36V Type Isolated Module
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.33" H (57.9mm x 36.8mm x 8.5mm)
Serie CQS Power (Watts) 132W
Pakke / tilfælde 8-DIP Module Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner -
Effektivitet 91% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 40A 18V - 36V Input
Nuværende - Output (Max) 40A Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
CQS24120-12-N
CQS24120-12-N
producenter: Cosel
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 12V
På lager: 750 pcs
Hent: CQS24120-12-N.pdf
RFQ
CQS24033-40
CQS24033-40
producenter: Cosel
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 3.3V