CQS48025-45-RV
CoselCosel
Cosel
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CQS48025-45-RV
Producent / Mærke: Cosel
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 2.5V
Dataark: CQS48025-45-RV.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 716 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 716 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for CQS48025-45-RV
Varenummer CQS48025-45-RV Fabrikant Cosel
Beskrivelse DC DC CONVERTER 2.5V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 716 pcs Datablad CQS48025-45-RV.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 2.5V
Spænding - Isolering 1.5kV Spænding - Indgang (Min) 36V
Spænding - Indgang (Max) 76V Type Isolated Module
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.33" H (57.9mm x 36.8mm x 8.5mm)
Serie CQS Power (Watts) 113W
Pakke / tilfælde 8-DIP Module Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner -
Effektivitet 91% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 45A 36V - 76V Input
Nuværende - Output (Max) 45A Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
CQS48018-50-V
CQS48018-50-V
producenter: Cosel
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 1.8V
På lager: 803 pcs
Hent: CQS48018-50-V.pdf
RFQ
CQS48025-45-R
CQS48025-45-R
producenter: Cosel
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 2.5V
På lager: 710 pcs
Hent: CQS48025-45-R.pdf
RFQ
På lager: 761 pcs
Hent: CQS48018-50-R.pdf
CQS48025-45
CQS48025-45