LEA100F-24-R
CoselCosel
LEA100F-24-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LEA100F-24-R
Producent / Mærke: Cosel
Produkt beskrivelse AC/DC PS (OPEN FRAME)
Dataark: 1.LEA100F-24-R.pdf2.LEA100F-24-R.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 630 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 630 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LEA100F-24-R
Varenummer LEA100F-24-R Fabrikant Cosel
Beskrivelse AC/DC PS (OPEN FRAME) Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 630 pcs Datablad 1.LEA100F-24-R.pdf2.LEA100F-24-R.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 24V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Open Frame Størrelse / Dimension 8.74" L x 2.44" W x 1.26" H (222.0mm x 62.0mm x 32.0mm)
Serie LEA Power (Watts) 100W
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C (With Derating) Antal udgange 1
Monteringstype Chassis Mount Mindste belastning er påkrævet -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner Remote On/Off, Universal Input
Effektivitet 84% Detaljeret beskrivelse Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 4.3A Godkendelser CE, cURus, TUV