LEP150F-36-R
CoselCosel
LEP150F-36-R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LEP150F-36-R
Producent / Mærke: Cosel
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 36V
Dataark: LEP150F-36-R.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 742 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 742 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LEP150F-36-R
Varenummer LEP150F-36-R Fabrikant Cosel
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 36V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 742 pcs Datablad LEP150F-36-R.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 36V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Open Frame Størrelse / Dimension 8.74" L x 3.35" W x 1.57" H (222.0mm x 85.1mm x 39.9mm)
Serie LEP Driftstemperatur -10°C ~ 70°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet No Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Effektivitet 86% Detaljeret beskrivelse Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 4.2A Godkendelser CE, cURus, TUV
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LEP150F-36-SN
LEP150F-36-SN
producenter: Cosel
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 36V
På lager: 854 pcs
Hent: LEP150F-36-SN.pdf
RFQ
LEP150F-36-D39
LEP150F-36-D39
producenter: Cosel
På lager: 811 pcs
Hent: LEP150F-36-D39.pdf
RFQ
LEP150F-36-RT
LEP150F-36-RT