LFA100F-3R3-R2Y
CoselCosel
LFA100F-3R3-R2Y Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LFA100F-3R3-R2Y
Producent / Mærke: Cosel
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 3.3V
Dataark: 1.LFA100F-3R3-R2Y.pdf2.LFA100F-3R3-R2Y.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LFA100F-3R3-R2Y
Varenummer LFA100F-3R3-R2Y Fabrikant Cosel
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 3.3V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1288 pcs Datablad 1.LFA100F-3R3-R2Y.pdf2.LFA100F-3R3-R2Y.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 3.3V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Open Frame Størrelse / Dimension 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Serie LF Driftstemperatur -10°C ~ 70°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet No Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Effektivitet 79% Detaljeret beskrivelse Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 20A 85 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 20A Godkendelser CE, cURus, TUV