LFA150F-48-R2
Produkt oversigt
Varenummer: LFA150F-48-R2
Producent / Mærke: Cosel
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 48V
Dataark: 1.LFA150F-48-R2.pdf2.LFA150F-48-R2.pdf
  • Besked
Specifikationer for LFA150F-48-R2
Varenummer LFA150F-48-R2 Fabrikant Cosel
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 48V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1054 pcs Datablad 1.LFA150F-48-R2.pdf2.LFA150F-48-R2.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 48V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Open Frame Størrelse / Dimension 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Serie LF Driftstemperatur -10°C ~ 70°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet No Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Effektivitet 88% Detaljeret beskrivelse Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 3.2A Godkendelser CE, cURus, TUV