LFP240F-30-R2Y
CoselCosel
LFP240F-30-R2Y Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LFP240F-30-R2Y
Producent / Mærke: Cosel
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 30V
Dataark: 1.LFP240F-30-R2Y.pdf2.LFP240F-30-R2Y.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 628 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 628 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LFP240F-30-R2Y
Varenummer LFP240F-30-R2Y Fabrikant Cosel
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 30V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 628 pcs Datablad 1.LFP240F-30-R2Y.pdf2.LFP240F-30-R2Y.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 30V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Open Frame Størrelse / Dimension 7.09" L x 3.31" W x 1.81" H (180.1mm x 84.1mm x 46.0mm)
Serie LF Driftstemperatur -10°C ~ 70°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet No Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Effektivitet 88.5% Detaljeret beskrivelse Open Frame AC DC Converter 1 Output 30V 8A 85 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 8A Godkendelser CE, cURus, TUV