LFP300F-30-SNTY
CoselCosel
LFP300F-30-SNTY Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LFP300F-30-SNTY
Producent / Mærke: Cosel
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 30V
Dataark: 1.LFP300F-30-SNTY.pdf2.LFP300F-30-SNTY.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 542 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 542 pcs
  • Besked
Specifikationer for LFP300F-30-SNTY
Varenummer LFP300F-30-SNTY Fabrikant Cosel
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 30V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 542 pcs Datablad 1.LFP300F-30-SNTY.pdf2.LFP300F-30-SNTY.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 30V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
Serie LF Driftstemperatur -10°C ~ 70°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet No Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Effektivitet 88% Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 30V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 10A Godkendelser CE, cURus, TUV