LFP300F-48-GTY
CoselCosel
LFP300F-48-GTY Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LFP300F-48-GTY
Producent / Mærke: Cosel
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 48V
Dataark: 1.LFP300F-48-GTY.pdf2.LFP300F-48-GTY.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 565 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 565 pcs
  • Besked
Specifikationer for LFP300F-48-GTY
Varenummer LFP300F-48-GTY Fabrikant Cosel
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 48V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 565 pcs Datablad 1.LFP300F-48-GTY.pdf2.LFP300F-48-GTY.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 48V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Open Frame Størrelse / Dimension 8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
Serie LF Driftstemperatur -10°C ~ 70°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet No Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Effektivitet 88% Detaljeret beskrivelse Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 6.3A Godkendelser CE, cURus, TUV