PBA75F-12-R
CoselCosel
Cosel
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PBA75F-12-R
Producent / Mærke: Cosel
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 12V
Dataark: PBA75F-12-R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for PBA75F-12-R
Varenummer PBA75F-12-R Fabrikant Cosel
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 12V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1059 pcs Datablad PBA75F-12-R.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 12V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Open Frame Størrelse / Dimension 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Serie PB Driftstemperatur -10°C ~ 71°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet No Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Effektivitet 83% Detaljeret beskrivelse Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 6.3A Godkendelser CE, cURus, TUV
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PBA75F-12-JV
PBA75F-12-JV
producenter: Cosel
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 12V
På lager: 1229 pcs
Hent: PBA75F-12-JV.pdf
RFQ
PBA75F-12-RN1
PBA75F-12-RN1
producenter: Cosel
På lager: 773 pcs
Hent: PBA75F-12-RN1.pdf
RFQ
PBA75F-12-RV
PBA75F-12-RV