PJA300F-12-R
CoselCosel
Cosel
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PJA300F-12-R
Producent / Mærke: Cosel
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 12V 300W
Dataark: PJA300F-12-R.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 807 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 807 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for PJA300F-12-R
Varenummer PJA300F-12-R Fabrikant Cosel
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 12V 300W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 807 pcs Datablad PJA300F-12-R.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 12V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
Serie PJA Power (Watts) 300W
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C (With Derating) Antal udgange 1
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Mindste belastning er påkrævet - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Universal Input Effektivitet 82%
Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 25A 85 ~ 264 VAC Input Nuværende - Output (Max) 25A