PJA300F-24-R
Produkt oversigt
Varenummer: PJA300F-24-R
Producent / Mærke: Cosel
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 300W
Dataark: PJA300F-24-R.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 736 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 736 pcs
  • Besked
Specifikationer for PJA300F-24-R
Varenummer PJA300F-24-R Fabrikant Cosel
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 300W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 736 pcs Datablad PJA300F-24-R.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 24V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
Serie PJA Power (Watts) 300W
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C (With Derating) Antal udgange 1
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Mindste belastning er påkrævet - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Universal Input Effektivitet 86%
Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input Nuværende - Output (Max) 12.5A
Godkendelser CE, cURus Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PJA300F-24
PJA300F-24
producenter: Cosel
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 24V 300W